کنترل های هانتر XC CONTOLER HUNTER در ایران کاربران زیادی برای خود دارد. تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به اجرای یک سیستم آبیاری اتوماتیک با استفاده از کنترلر آبیاری هانتر مدل ایکس سی می باشد کنترل مذکور با استفاده از چهار خروجی که دارد می تواند شیر برقی هایی که در جای‌جای ویلا نصب شده را در زمان ها ساعت ها و روزهای خاص روشن و خاموش کند و آبیاری مورد نیاز کاربر را فراهم نمایند. منوی کاربری آسان کیفیت مناسب و سابقه خوب این کنترلر ها در ایران باعث شده بود این تایمر ها در آبیاری اتوماتیک شهرت خوبی داشته باشد.

در تصویری که مشاهده می کنید مشخص است که تایمر XC مدل IN DOOR بوده و به همین دلیل آن را در یک تابلو برق جانمایی کردیم عکس شماره ۲ محل نصب شیر برقی یک اینچ قابل مشاهده می باشد . جهت زیبایی کار و مراقبت از شیر برقی در مقابل سرما و یا ضربه های احتمالی در داخل یک باکس زیرزمینی داده شد.

شما نیز می توانید در صورتی که یک تکنسین فنی ماهر باشید با استفاده از این تصاویر و تهیه اقلام مورد نیاز خود از آبرون و راهنمایی های فنی مورد نیاز اقدام به اجرای یک سیستم آبیاری اتوماتیک در باغ ویلا و یا منزل خود نمایید.